O nás

Historie firmy Alfaprojekt začíná rokem 1991. V roce 2000 vznikla společnost Alfaprojekt Olomouc a.s. navazující svojí činností na předcházející léta. Firma je zaevidována u Krajského soudu v Ostravě, odd. B, vložka 2274 dne 1.1. 2000. V roce 2005 došlo ke spojení společností s firmou G&V Projekt s.r.o.

Společnost se profiluje jako architektonický ateliér s projektanty všech profesí pro zajišťování všech stupňů projektových dokumentací. Naší hlavní činností je zpracovávání projektů průmyslové výstavby, občanské a bytové výstavby ve všech stupních a územních plánů. Firma zajišťuje inženýrskou činnost spojenou se získáním rozhodnutí a povolení staveb, včetně dozorů.

V současnosti pracuje ve firmě 33 zaměstnanců ve všech profesích. 18 pracovníků má autorizaci v obou architektura a územní plánování, zahradní architektura, pozemní stavitelství, statika a dynamika staveb, technika prostředí staveb, dopravní stavitelství a vodohospodářské stavby. Projekty jsou zhotovovány nejmodernějším software a hardware s vlastními copy centrem.

Cílem společnosti je tvorba kvalitní architektury evropské úrovně s využíváním nejnovějších poznatků. Preciznost, kvalita a termínová kázeň jsou samozřejmostí, která vylepšuje komfort klientů firmy. Od roku 2005 je Alfaprojekt Olomouc a.s. nositelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001.

Ing. arch. Pavel Vrba
Ředitel společnosti

Statutární orgán:
Ing. arch. Pavel Vrba – předseda představenstva
Ing. František Babica – místopředseda představenstva
Ing. Petr Staněk – člen představenstva
 

Kontaktní údaje

ALFAPROJEKT OLOMOUC, a.s.
Tylova 1136/4
772 00 Olomouc

sekretariát 585 206 060
fax 585 227 166
alfaprojekt(zavinac)alfaprojekt.com

© 2013 Alfaprojekt Olomouc a. s.